Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

APKURES KATLU TEHNISKĀ APKOPEApkures sezona tuvojas noslēgumam un laiks padomāt par katla un tā mezglu apkopi, lai nākamo sezonu varētu sākt bez raizēm un nepatīkamiem pārsteigumiem.

Apkures iekārtu tehniskam stāvoklim ir regulāri jāpievērš uzmanība un jāpiesaista sertificēti speciālisti apkopēm un remontiem. Bez sistemātiskām apkopēm pieaug nopietnu bojājumu iespējamība un jārēķinās, ka remonts izmaksās daudz vairāk par apkopi, bet sliktākajā gadījumā būs jāmaina visa apkures sistēma. Regulāras apkopes nodrošina sistēmas stabilu darbību un garantē, ka Jūs negaidīti nepaliksiet bez apkures, kad tā visvairāk ir nepieciešama.

Regulāra apkope ne tikai palīdz izvairīties no bīstamām situācijām, bet arī ietaupa jūsu naudu un tiek pagarināts katla kalpošanas mūžs. Veicot tehnisko apkopi, mēs uzņemamies atbildību par Jūsu katlu, saglabājot ražotāja sniegto garantiju.

Kā arī, ja ratus taisa ziemā un ragavas vasarā, tad līdzīgi ir ar apkuri - par to ieteicams jau domāt vasarā. Komforts speciālisti iesaka jau laicīgi padomāt par apkures ierīkošanu, jo tuvojoties sezonas sākumam, meistari kļūst aizvien aizņemtāki un var nākties gaidīt rindā līdz pat 4 nedēļām. Par apkures piedāvājumiem varat vairāk uzzināt, rakstot apkures speciālistam sanita.mitniece@komforts.net

EVA-SAT Serviss piedāvā 5 gadu garantiju, ja iekārtas ikgadējo apkopi veicis pilnvarots servisa meistars un noslēgts apkopes līgums.

T/C Komforts piedāvā katla apkopi, apkopi Jūs varat pieteikt pa epastu serviss@evasat.lv vai zvanot EVA-SAT serviss +371 26331113


Notiek pasūtījuma apstrāde...